ما زیاران چشم یاری داشتیم!!
ما زیاران چشم یاری داشتیم!!
اینروزها که تراکتور روزهای پرنشاط ناشی از بردهای پیاپی را میگذراند خداوند را شاکریم شکو فایی دوباره همه ی بازیکنان بخصوص سیدصالحی و همقدمی دلسوزانه و موثرشان برای کسب موفقیت های تیم کاملا چشمگیر و تحسین برانگیز است.
 
 
آنچه که به لطف خداوند و تعلیم اصول اخلاقی و مرام ورزشی و انسانی از سوی الیویرا به چشم میخورد وهمکاری وهمراهی جدی بازیکنان بدور از تکروی ها و خودنمایی های رایج ایرانی و تنها برای یک هدف آنهم نتیجه گرفتن تراکتور ، بی شک تفهیم پیام آموزشی این عاقله مرد مهربان غربی است که به تدریج و آرام آرام در ذهن بازیکنان نقش می بندد که تلاش و مبارزه گروهی ،صرفا جهت درخشش تراکتور تنها رسالت قابل قبول و اجراست.
 
درشرایَطی که بردهای پیاپی تراکتور ، محلی از اعراب روزنامه های ورزشی ندارد وتنها سهم آن انتشار جمله های کنایه آمیز پراز بغض و خشم مثل این عناوین که تراکتور بی خیال صدر نمیشود یا تراکتورسازی ول کن صدرنیست!
ودر مقابل از اخباری درمورد تقلای تک رقمی شدن درجدول و یا دعواهای کودکانه بازوبند رنگین میشود و حتی دیگر آش آنقدر شور میشود که لوپز هم در صفحه ی اختصاصی خود نمیتواند تعجب و تاسف خود را پنهان کند واین سوال رامیپرسد که چرا همیشه باید استقلال بعداز اطلاع از نتیجه ی تراکتور مسابقه دهد...
 
در چنین موقعیتی، فارغ ازهمه نکات ذکرشده مسوولیت همه ما درقبال تراکتور مشخص و غیرقابل انکار است. می گویند عشق خیابانی دوطرفه ست پس اگر فرض کنیم عابران یک طرف ،بازیکنان و عوامل باشگاه باشد که اثبات تعصب بازیکنان به تیم هم برهمه آشکاراست، آنسو ی خیابان عشق حضور پرشور هواداران ، فریادهای عاشقانه و حمایت متوالی آنهاست....
 
ازهواداران می خواهند با ورزشگاه آشتی کنند! مگرنه اینکه قهر عاشق و معشوق لطیفه ای بیش نیست، پس هوادار به وظایف خود آشناست اما به راستی تنهاست!
 
در اینجا ضمن قدردانی ازکوشش های سردار وهمکارانشان درباشگاه ، این موضوع برذهن سایه می اندازد که در طی این مسیر عاشقانه اما دشوار، آیا حساب مسوولان از دیگر مسافران جداست؟!
نکند حمایت مالی از تراکتور و تاکید بر آن در بیانات و سخنرانیهای رنگارنگ تنها خواندن انشایی مدرسه ای بود؟!
نکند پرداخت معوقه های کادر فنی و بازیکنان هم برعهده هواداران است و خود بی خبرند؟!
 
تردید نیست که این هوادار دریادل و باغیرت همیشه به داد تراکتور رسیده اما همیشه گفتند مسوولیت به اندازه ی اختیارات معنی دارد. نکند ایجاد امکانات اولیه عبور و مرور درمسیر سخت ورزشگاه یادگار هم از جمله وظایف عاشقانه !! هواداران است و بازخود ازآن بی خبرند؟! یا حتی کاشت و احیای چمن ورزشگاه آنهم درآستانه ی تورنمنت آسیایی که در شرایط دشوار کشورما حکم حیثیت ملی را دارد؟ بازهم باید از وظایف هواداران نام ببریم؟‍!!!!!
آیا چشم یاری که از یاران داشتیم پنداری غلط بود؟! اعلام شماره حساب در سایت رسمی باشگاه آنهم به ناچار برای دریافت کمک های نقدی ، گواه دردناکیست براین ادعا که به نظر میرسد هنوز اهمیت و جدیت خطر سهل انگاری و بی توجهی به مشکلات مالی باشگاه برای مسوولان محترم استانی روشن و تفهیم نشده است!!
آیا درکمال ناباوری و تآثر آنها به یاردوازدهم رقیبان تراکتور تبدیل خواهند شد؟!!
 
مهرآذر
تعداد بازدید از این خبر: 4497 بار
امتیاز: 463
منبع: تراکتور اف سی TractorFC
ارسال شده در: 1391/11/01 | ساعت: 16:24
ارسال خبر به:
لطفا در ارسال نظرات این قوانین را رعایت فرمائید:
1.برای سهولت در خواندن و نوشتن، متن های فینگلیش و لاتین تایید نمی شود.
2.هرگونه اظهار نظر حاوی توهین، مطالب غیر ورزشی و سیاسی تایید نمی شود.
3.نظراتی که طولانی و بیش از 560 کاراکتر باشند، تایید نمیشوند.
4.نظراتی که با محتویات یکسان و بیش از یک بار ارسال شود تائید نخواهد شد.

نام شما:
نظر شما:
تعداد کاراکتر مجاز : 560

سوال امنیتی:
= 4 + 3
برترین اخبار 1 ماه اخیر
شبکه سهند، پسرفت به جای پیشرفت!
255 امتیاز | 6563 بازدید
...
223 امتیاز | 7389 بازدید
محروم، محروم، محروم تر...
177 امتیاز | 5982 بازدید
مصاحبه تفصیلی با رسول خطیبی
159 امتیاز | 3879 بازدید
ثاقبي: سرباز مردم آذربايجانم
116 امتیاز | 3437 بازدید
خطیبی پس از شکست تشویق شد‌
108 امتیاز | 3250 بازدید
خليل زاده از نيم فصل دوم در تراکتور
105 امتیاز | 3931 بازدید
خرید جدید ماهینی و عشوری
102 امتیاز | 3824 بازدید
سايپا 0-1 تراکتورسازي؛ انتقام دلير از جلالي
98 امتیاز | 2748 بازدید
خطيبي: کي‌روش به تراکتور بي‌احترامي کرده است
97 امتیاز | 2803 بازدید
ادینیو:حضور در استرالیا سورپرایز بزرگی برای من خواهد بود
96 امتیاز | 3528 بازدید
خطیبی، مربی بدنساز را در اختیار باشگاه گذاشت
86 امتیاز | 2866 بازدید
خطیبی: بهترین یارگیری نیمفصل از آنِ تراکتور است/ کسی حق ندارد در خصوص تراکتور مصاحبه کند
86 امتیاز | 3954 بازدید
رکورد پرتماشاگرترین تیم لیگ در معرض خطر
84 امتیاز | 3248 بازدید
تمایل افشین برای حضور در تراکتور
83 امتیاز | 3615 بازدید
آخرین نظرات
گونش میگوید:
چرا نظرات رو با موبايل نميشه ديد
7 ساعت پیش
شناس میگوید:
پس خودمان باید با این اندک افراد برخورد کنیم .
7 ساعت پیش
یاشاسین آذربایجان میگوید:
دایی اصلا ارزش اینو نداره که در موردش صحبت کنیم. اینم بگم که دایی به آذربایجان خیلی بدهکار هست و حالا حالا ها باید بدود تا حرفها و کارهای گذشته اش رو جبران کنه.
7 ساعت پیش
بهزاد میگوید:
مگه فدراسیون و صداوسیما نهاد دولتی نیستند پس دولت نمیتونه به اینها دستور حق پخش یا عدم حق پخش بده یا باید دودش به چشم مردم بخورد
7 ساعت پیش
علی میگوید:
اقا رسول عزیز،خسته نباشید.هیچ حریفی رو نباید دست کم گرفت.در مورد پیکان هم فکر می کردیم با اختلاف فاحش می بریم.اما اینجوری نشد.هیچ کس نباید مغرور شود.تراکتور ضعف تیمی و انفرادی دارد وداشت.این ضعفها باید جبران شود.
8 ساعت پیش
بشنویدازمادرعروس! میگوید:
آل نعمه گرانترین بازیکن تراختورودومین در لیگ امسال که تاحال هیچ یک ازبازیهایش بدون حرف وحدیث نبوده وعده ای اورابه خیانت هم متهم میکنند،یک باردیگرمصاحبه قابل تامل ومشکوکی را انجام داده که بایدمدنظر هواداران آگاه تراختورباشد! مشارالیهادرمصاحبه اش گفته« دربی تبریز را ببریم، قهرمانی نیم فصل قطعی است»!!! آقای بازیکن فوق میلیاردی! چرانگفته ای ؛ اگراس-اس راببریم، قهرمانی نیم فصل قطعی است؟؟گسترش فولادآذربایجان که چراغ بدست است ودرمقابل ،اس اس،قوی ،مدعی قهرمانی ودرتعقیب تراختورست که برد وباختش شش امتیازی محسوب میشود!
8 ساعت پیش
Sarab Oqlu میگوید:
کیانی و آل نعمه اگه نباشن حتما سایپا رو میبریم.
9 ساعت پیش
چالدران میگوید:
بابا از زمانی که ما دیگه ازربایجان رفتیم این مردم واسه خودش عوجوبه شده است. چه تفکرهای بکری؟ مرد موئمن تراگتور سدرنشین شده که شده مگر شگلقمر شده؟ حالا چون تراگتور سدرنشین است بس ملت ایران باید خبردار بایستد؟ این مسله حق پخش سالیان سال است که مطرح میشود. دست کفاشیان دردنگند و تا اخر هم جلوی این ضرغامی شارلاتان بایستد تا حق فوتبال را بگیرد. من چند بار به اداره گنند این سایت نظر داده ام که برای کسانی که از این سایت استفاده میگنند پرفیل دروست شود.یعنی من چالدران هستم و عکسم بالا باشد و تاریخ تولدم و محل اقامتم. یعنی وقتی کسی گامنت داد عکس او را ببینم و تار
9 ساعت پیش
مهدی میگوید:
متاسفانه قبل ازاینکه دیگران بفکراین باشندکه مارامقابل اس اس محروم ازورزشگاه کنند،بعضی هواداران که تعدادشان هم کم نیست،ازاین محرومیت استقبال میکنند!دوهفته قبل ازبازی با پیکان وتوهین عده ای به داورورحمتی،نظمی باتاکیدازهواداران خواست که مواظب باشندوالا محروم ازتماشاگرمیشویم ولی باز کسی به حرف اوهم گوش نکرد.طبق اخطارکمیته انظباطی بااولین توهین هواداران ،تراختورمحروم ازتماشاگرخواهدشد.بایددعاکردکه جلسه بعدازبازی اس اس برگزارشود.
9 ساعت پیش
مهدی میگوید:
ما تا حال شخصی بنام سهیل- اردبیل،دراین سایت نداشته ایم،بهتراست بنام خودت کامنت بگذاری نه اردبیل. خائن هم کسی است که بقول دوستمان ،بدنبال تفرقه افکنی است.دائی مصاحبه بدی کرده بودودههابار عکس آن راگفت وحسابش راپاک کرد. ایکاش تفرقه افکنان بعداززلزله ورزقان درسهندبودندومی شنیدندکه هواداران یکصدا میگفتند:آذربایجان اویاخدی اوز اوغلونا دایاخدی...
9 ساعت پیش
تلاش میگوید:
هوادارا آگاه باشن که تو بازی اس اس به اولادی بدترین فحش هارو دادن ولی نه جوسازی شد نه ناظر بازی گزارشی داد .
9 ساعت پیش
تلاش میگوید:
از تی تی های شیرین عقلی که به غیر از بازیکنای تیم خودمون همه رو تشویق میکنن تقاضا میشود کمی هم تیم خودمون رو تشویق کنن یا اگه حس غریبه پرستی شون این اجازه رو نمیده بعد از بازی دقیقی رحمتی و ... رو تشویق کنن تا احیانا این بازیکنا شیر نشده و به خومان گل نزنن یا وقت تلف نکنن.
10 ساعت پیش
ناشناس میگوید:
ترکیب بسیار عالی است
11 ساعت پیش
روزبه از عسلویه میگوید:
تراکتور امسال همون تیمی هستش که آرزوشو داشتیم واقعا بازیاش حرف نداره فقط باید استرس بهش تزریق نشه چون هر تیمی که تو صدر باشه استرسش زیاد میشه
12 ساعت پیش
اذربایجان میگوید:
تراختور سایپا اویونی تلویزوننان پخش اولاجاخ یا یوخ ؟
12 ساعت پیش