ما زیاران چشم یاری داشتیم!!
ما زیاران چشم یاری داشتیم!!
اینروزها که تراکتور روزهای پرنشاط ناشی از بردهای پیاپی را میگذراند خداوند را شاکریم شکو فایی دوباره همه ی بازیکنان بخصوص سیدصالحی و همقدمی دلسوزانه و موثرشان برای کسب موفقیت های تیم کاملا چشمگیر و تحسین برانگیز است.
 
 
آنچه که به لطف خداوند و تعلیم اصول اخلاقی و مرام ورزشی و انسانی از سوی الیویرا به چشم میخورد وهمکاری وهمراهی جدی بازیکنان بدور از تکروی ها و خودنمایی های رایج ایرانی و تنها برای یک هدف آنهم نتیجه گرفتن تراکتور ، بی شک تفهیم پیام آموزشی این عاقله مرد مهربان غربی است که به تدریج و آرام آرام در ذهن بازیکنان نقش می بندد که تلاش و مبارزه گروهی ،صرفا جهت درخشش تراکتور تنها رسالت قابل قبول و اجراست.
 
درشرایَطی که بردهای پیاپی تراکتور ، محلی از اعراب روزنامه های ورزشی ندارد وتنها سهم آن انتشار جمله های کنایه آمیز پراز بغض و خشم مثل این عناوین که تراکتور بی خیال صدر نمیشود یا تراکتورسازی ول کن صدرنیست!
ودر مقابل از اخباری درمورد تقلای تک رقمی شدن درجدول و یا دعواهای کودکانه بازوبند رنگین میشود و حتی دیگر آش آنقدر شور میشود که لوپز هم در صفحه ی اختصاصی خود نمیتواند تعجب و تاسف خود را پنهان کند واین سوال رامیپرسد که چرا همیشه باید استقلال بعداز اطلاع از نتیجه ی تراکتور مسابقه دهد...
 
در چنین موقعیتی، فارغ ازهمه نکات ذکرشده مسوولیت همه ما درقبال تراکتور مشخص و غیرقابل انکار است. می گویند عشق خیابانی دوطرفه ست پس اگر فرض کنیم عابران یک طرف ،بازیکنان و عوامل باشگاه باشد که اثبات تعصب بازیکنان به تیم هم برهمه آشکاراست، آنسو ی خیابان عشق حضور پرشور هواداران ، فریادهای عاشقانه و حمایت متوالی آنهاست....
 
ازهواداران می خواهند با ورزشگاه آشتی کنند! مگرنه اینکه قهر عاشق و معشوق لطیفه ای بیش نیست، پس هوادار به وظایف خود آشناست اما به راستی تنهاست!
 
در اینجا ضمن قدردانی ازکوشش های سردار وهمکارانشان درباشگاه ، این موضوع برذهن سایه می اندازد که در طی این مسیر عاشقانه اما دشوار، آیا حساب مسوولان از دیگر مسافران جداست؟!
نکند حمایت مالی از تراکتور و تاکید بر آن در بیانات و سخنرانیهای رنگارنگ تنها خواندن انشایی مدرسه ای بود؟!
نکند پرداخت معوقه های کادر فنی و بازیکنان هم برعهده هواداران است و خود بی خبرند؟!
 
تردید نیست که این هوادار دریادل و باغیرت همیشه به داد تراکتور رسیده اما همیشه گفتند مسوولیت به اندازه ی اختیارات معنی دارد. نکند ایجاد امکانات اولیه عبور و مرور درمسیر سخت ورزشگاه یادگار هم از جمله وظایف عاشقانه !! هواداران است و بازخود ازآن بی خبرند؟! یا حتی کاشت و احیای چمن ورزشگاه آنهم درآستانه ی تورنمنت آسیایی که در شرایط دشوار کشورما حکم حیثیت ملی را دارد؟ بازهم باید از وظایف هواداران نام ببریم؟‍!!!!!
آیا چشم یاری که از یاران داشتیم پنداری غلط بود؟! اعلام شماره حساب در سایت رسمی باشگاه آنهم به ناچار برای دریافت کمک های نقدی ، گواه دردناکیست براین ادعا که به نظر میرسد هنوز اهمیت و جدیت خطر سهل انگاری و بی توجهی به مشکلات مالی باشگاه برای مسوولان محترم استانی روشن و تفهیم نشده است!!
آیا درکمال ناباوری و تآثر آنها به یاردوازدهم رقیبان تراکتور تبدیل خواهند شد؟!!
 
مهرآذر
تعداد بازدید از این خبر: 4509 بار
امتیاز: 463
منبع: تراکتور اف سی TractorFC
ارسال شده در: 1391/11/01 | ساعت: 16:24
ارسال خبر به:
لطفا در ارسال نظرات این قوانین را رعایت فرمائید:
1.برای سهولت در خواندن و نوشتن، متن های فینگلیش و لاتین تایید نمی شود.
2.هرگونه اظهار نظر حاوی توهین، مطالب غیر ورزشی و سیاسی تایید نمی شود.
3.نظراتی که طولانی و بیش از 560 کاراکتر باشند، تایید نمیشوند.
4.نظراتی که با محتویات یکسان و بیش از یک بار ارسال شود تائید نخواهد شد.

نام شما:
نظر شما:
تعداد کاراکتر مجاز : 560

سوال امنیتی:
= 2 - 6
برترین اخبار 1 ماه اخیر
شبکه سهند، پسرفت به جای پیشرفت!
258 امتیاز | 6804 بازدید
...
224 امتیاز | 7413 بازدید
محروم، محروم، محروم تر...
178 امتیاز | 6077 بازدید
مصاحبه تفصیلی با رسول خطیبی
161 امتیاز | 3916 بازدید
ثاقبي: سرباز مردم آذربايجانم
116 امتیاز | 3480 بازدید
خطیبی پس از شکست تشویق شد‌
116 امتیاز | 3519 بازدید
خليل زاده از نيم فصل دوم در تراکتور
106 امتیاز | 3958 بازدید
خرید جدید ماهینی و عشوری
105 امتیاز | 3865 بازدید
سايپا 0-1 تراکتورسازي؛ انتقام دلير از جلالي
98 امتیاز | 2779 بازدید
ادینیو:حضور در استرالیا سورپرایز بزرگی برای من خواهد بود
98 امتیاز | 3555 بازدید
خطیبی: بهترین یارگیری نیمفصل از آنِ تراکتور است/ کسی حق ندارد در خصوص تراکتور مصاحبه کند
86 امتیاز | 3986 بازدید
رکورد پرتماشاگرترین تیم لیگ در معرض خطر
84 امتیاز | 3270 بازدید
پیش بازی تراکتور - پیکان
84 امتیاز | 2779 بازدید
پیشنهاد مربیگری تیم امید به خطیبی
83 امتیاز | 3836 بازدید
تراکتورسازی با شکست سایپا حریف پدیده مشهد شد
78 امتیاز | 1940 بازدید
آخرین نظرات
بابک میگوید:
بالاخره میراب را با اون چفیه اش انداختن بیرون امیدوارم خوش یمن باشه برا گسترش
28 دقیقه پیش
بیر تبریزلی میگوید:
چرت و پرت نگو ، اولا این خبر رو سایت ورزش سه نوشته و ما تبریزی ها ننوشته ایم! و ثانیا همه میدونن که 90% کسانی که به استادیوم میرن تبریزی و یا ساکن تبریز هستند. در مورد فحش هم فقط 1% ورزشگاه اون هم در بازیهایی که حق کشی میشه مثل بازی پیکان فحش میدن که معلوم نیست تبریزی یا تهرانی یا کجایی باشن.من نمیدونم چرا بعضی ها اینقدر صاف و ساده و البته حسود هستند؟ یاشاسین آذربایجان ، یاشاسین گؤزل تبریزیم.
29 دقیقه پیش
فردین عاشق تبریز و TT میگوید:
فرق اله میر رهلری
32 دقیقه پیش
Mazan میگوید:
گسترش دروبازه بان خارجیه خوبی داره اگه یه هافبک نفوذی خارجی و یک فوروارد هدزن خارجی هم بیاره قول میدم که توی میانه و یا نیمه دوم جدول میبینیم تیم دوم مونو. فقط بازیکن خارجی بیار.همین.
38 دقیقه پیش
بابک میگوید:
آقای با سواد "شخس" رو با "ص" می نویسن.شما وزیر علوم هستید که در مورد اعتبار مدرک افراد حرف میزند؟ تراکتور با وجود همه ی افرادی که به ورزشگاه میان تراکتور شده. شاید من هم از خیلی از افرادی که به ورزشگاه میان خوشم نیاد اما ای دلیل نمیشه که اونارو در یک رسانه ی جمعی ارازل و اوباش بنامم. طرفدار اونیه که به خاطر تیمش 200 کیلو متر طی میکنه تا به ورزشگاه بیاد نه من و تویی که از خونمون تا استادیوم 10 کیلومتر راهه. پس احترام خودت رو نگه دار،دهنت رو به یاوه گویی باز نکن و بین طرفدارا تفرقه ننداز.
41 دقیقه پیش
Sarab Oqlu میگوید:
آقای فراز بزرگترین خدمتی که میتونی به هوادارهای تراکتور بکنی اینکه از نام آذربایجان دفاع کنی.چطوری؟ اینکه گسترشو توی لیگ نگه داری.
42 دقیقه پیش
امیر قهرمان زاده میگوید:
فراز خان بیز بوردیوخ , هشواخ سنی تک قویماروخ یاشاسین فراز پاشا و یاشاسین رسول پاشا
44 دقیقه پیش
Sarab Oqlu میگوید:
بجای اینکه بگیم سپاهان تیم دوم ماست بگیم گسترش تیم دوم و پاره تنه ماست. ما سرابی ها اصلا تیم های غیره ترک را دوست نداریم.
48 دقیقه پیش
Sarab Oqlu میگوید:
هر دو تیم واسه ما یکی اند ولی این بازیو اگه تراکتور ببره بهتره و به امید خدا گسترش همه بازیهای بعدیشو میبره. زنده باد گسترش زنده باد تراکتور
49 دقیقه پیش
*Hashem* میگوید:
به هرحال وقتي پاي تبريز وسط باشد!!!!! یاخجیدی همیشه ورزیشگاهین یاریسی غیر تبریزدیلردی! ائله نمنه چکیریخ اصیل تبریزدیلردن چکیریخ(تی تی لر) کی یامان دماخ دان سورا هشسات باشیارمیلار!!!!!!! ایستقلال اوینوندا اصیل و پای تبریزلر گتسین ورزیشگاها
54 دقیقه پیش
روزبه از عسلویه میگوید:
فردا تراکتور کار ساده ای داره چرا که هیچ وقت کمالوند جلوی پیشرفت تراکتور رو نمگیره و سه امتیاز فردا کادوی کمالوند و گسترش به تراکتور و هواداران خواهد بود ... یاشاسین فراز پاشا ... یاشاسین گسترش فولاد
57 دقیقه پیش
نوید تیراختورچی میگوید:
بوگون فولاد خوزستانین دا اویونی وار ... ملوانینان اوینیاجاق ده ! ایه اوتسا گلیر بیزی نن هم امتیاز اوللور ،ایندی 21 امتیازی وارده ... گره تیراختور صاباه کی اویونون اوتسون ،تا قویماسین اوبیسی تیم لر ،هم امتیاز و یا گئچسین/.
1 ساعت پیش
مسعود تبریزی میگوید:
دوستان من بار اولم هست از سایت بازدید میکنم و خیلی ناراحت شدم از پیامهای ارسالی . چطور شما به مدیری که هم در لیگ و هم در جام حذفی موفق بوده تهمت میزنید.من به عنوان یک تبریزی از مدیریت و مربی و باریکنان راضی ام و امیدوارم همینطور پیش بروند ضمنا از بدون حاشیه بودن و یکپارچگی تیم هم خیلی خوشحالم امیدوارم رقبا با هدف تفرقه و تضعیف موفق نشوند
1 ساعت پیش
*Hashem* میگوید:
به هرحال وقتي پاي تبريز وسط باشد!!!!! ندییم آخی من سنه!!!
1 ساعت پیش
مهدی میگوید:
آذربایجان تیملری..........! هردوتیم به یک بدن وصل هستند! یکی درفکرقهرمانی دیگری دغدغه سقوط دارد! مصلحت راخدامیداند! از خدامیخواهیم که مصلحت آذربایجان را برآورده کند،وازهردوتیم میخواهیم که بازی جوانمردانه ارائه کنندودرگیری ایجادنکنندتا ازنظر اخلاقی بهترین دربی باشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 ساعت پیش