ما زیاران چشم یاری داشتیم!!
ما زیاران چشم یاری داشتیم!!
اینروزها که تراکتور روزهای پرنشاط ناشی از بردهای پیاپی را میگذراند خداوند را شاکریم شکو فایی دوباره همه ی بازیکنان بخصوص سیدصالحی و همقدمی دلسوزانه و موثرشان برای کسب موفقیت های تیم کاملا چشمگیر و تحسین برانگیز است.
 
 
آنچه که به لطف خداوند و تعلیم اصول اخلاقی و مرام ورزشی و انسانی از سوی الیویرا به چشم میخورد وهمکاری وهمراهی جدی بازیکنان بدور از تکروی ها و خودنمایی های رایج ایرانی و تنها برای یک هدف آنهم نتیجه گرفتن تراکتور ، بی شک تفهیم پیام آموزشی این عاقله مرد مهربان غربی است که به تدریج و آرام آرام در ذهن بازیکنان نقش می بندد که تلاش و مبارزه گروهی ،صرفا جهت درخشش تراکتور تنها رسالت قابل قبول و اجراست.
 
درشرایَطی که بردهای پیاپی تراکتور ، محلی از اعراب روزنامه های ورزشی ندارد وتنها سهم آن انتشار جمله های کنایه آمیز پراز بغض و خشم مثل این عناوین که تراکتور بی خیال صدر نمیشود یا تراکتورسازی ول کن صدرنیست!
ودر مقابل از اخباری درمورد تقلای تک رقمی شدن درجدول و یا دعواهای کودکانه بازوبند رنگین میشود و حتی دیگر آش آنقدر شور میشود که لوپز هم در صفحه ی اختصاصی خود نمیتواند تعجب و تاسف خود را پنهان کند واین سوال رامیپرسد که چرا همیشه باید استقلال بعداز اطلاع از نتیجه ی تراکتور مسابقه دهد...
 
در چنین موقعیتی، فارغ ازهمه نکات ذکرشده مسوولیت همه ما درقبال تراکتور مشخص و غیرقابل انکار است. می گویند عشق خیابانی دوطرفه ست پس اگر فرض کنیم عابران یک طرف ،بازیکنان و عوامل باشگاه باشد که اثبات تعصب بازیکنان به تیم هم برهمه آشکاراست، آنسو ی خیابان عشق حضور پرشور هواداران ، فریادهای عاشقانه و حمایت متوالی آنهاست....
 
ازهواداران می خواهند با ورزشگاه آشتی کنند! مگرنه اینکه قهر عاشق و معشوق لطیفه ای بیش نیست، پس هوادار به وظایف خود آشناست اما به راستی تنهاست!
 
در اینجا ضمن قدردانی ازکوشش های سردار وهمکارانشان درباشگاه ، این موضوع برذهن سایه می اندازد که در طی این مسیر عاشقانه اما دشوار، آیا حساب مسوولان از دیگر مسافران جداست؟!
نکند حمایت مالی از تراکتور و تاکید بر آن در بیانات و سخنرانیهای رنگارنگ تنها خواندن انشایی مدرسه ای بود؟!
نکند پرداخت معوقه های کادر فنی و بازیکنان هم برعهده هواداران است و خود بی خبرند؟!
 
تردید نیست که این هوادار دریادل و باغیرت همیشه به داد تراکتور رسیده اما همیشه گفتند مسوولیت به اندازه ی اختیارات معنی دارد. نکند ایجاد امکانات اولیه عبور و مرور درمسیر سخت ورزشگاه یادگار هم از جمله وظایف عاشقانه !! هواداران است و بازخود ازآن بی خبرند؟! یا حتی کاشت و احیای چمن ورزشگاه آنهم درآستانه ی تورنمنت آسیایی که در شرایط دشوار کشورما حکم حیثیت ملی را دارد؟ بازهم باید از وظایف هواداران نام ببریم؟‍!!!!!
آیا چشم یاری که از یاران داشتیم پنداری غلط بود؟! اعلام شماره حساب در سایت رسمی باشگاه آنهم به ناچار برای دریافت کمک های نقدی ، گواه دردناکیست براین ادعا که به نظر میرسد هنوز اهمیت و جدیت خطر سهل انگاری و بی توجهی به مشکلات مالی باشگاه برای مسوولان محترم استانی روشن و تفهیم نشده است!!
آیا درکمال ناباوری و تآثر آنها به یاردوازدهم رقیبان تراکتور تبدیل خواهند شد؟!!
 
مهرآذر
ثبت آگهی رایگان در TBZ
تعداد بازدید از این خبر: 4224 بار
امتیاز: 419
منبع: تراکتور اف سی TractorFC
ارسال شده در: 1391/11/01 | ساعت: 16:24
ارسال خبر به:
لطفا در ارسال نظرات این قوانین را رعایت فرمائید:
1.برای سهولت در خواندن و نوشتن، متن های فینگلیش و لاتین تایید نمی شود.
2.هرگونه اظهار نظر حاوی توهین، مطالب غیر ورزشی و سیاسی تایید نمی شود.
3.نظراتی که طولانی و بیش از 560 کاراکتر باشند، تایید نمیشوند.
4.نظراتی که با محتویات یکسان و بیش از یک بار ارسال شود تائید نخواهد شد.

نام شما:
نظر شما:
تعداد کاراکتر مجاز : 560

سوال امنیتی:
= 1 + 5
برترین اخبار 1 ماه اخیر
بررسی عملكرد اوليويرا از نگاه آمار
452 امتیاز | 3547 بازدید
خيال آقايان راحت شد - زيارت قبول!
254 امتیاز | 5196 بازدید
دوران كاشت سيب زمينی تمام شده است/ مسولان بفكر زير ساخت چمن استاديوم باشند
218 امتیاز | 2502 بازدید
عيبی يوخ
215 امتیاز | 4040 بازدید
ايستاده مقابل قانون - تلاش برای حذف تراختور
207 امتیاز | 5435 بازدید
مهدی کیانی : دیگر روی کیانی حساب نکنید / 90 دقیقه بازی نکرده اندازه کیانی پول میگیرند !
192 امتیاز | 5083 بازدید
تونی و تغييرات محسوس در نوع بازی
179 امتیاز | 5465 بازدید
هواداران حتما بخوانند!!!
179 امتیاز | 3744 بازدید
تونی پس از يك سال پاسخ قلعه نوعی را داد! ، مشت تونی بر دهان منتقدين
179 امتیاز | 4614 بازدید
...
177 امتیاز | 5915 بازدید
تراكتور تا پايان موعد مقرر بازيكن به تيم ملی نمی دهد
154 امتیاز | 2819 بازدید
تورپاق بورجوموز
147 امتیاز | 2822 بازدید
پیام نوروزی تونی الیویرا به هواداران تراکتور
137 امتیاز | 2953 بازدید
انصاریفرد: به عربستان میروم تا به تراکتورسازی کمک کنم
133 امتیاز | 4012 بازدید
رای اعتماد به برنامه نود ؟!
131 امتیاز | 5317 بازدید
آخرین نظرات
azar میگوید:
تا کی باید خیانت این مسئولان تراکتور رو تحمل کنیم؟؟؟؟؟؟؟اینا دوستن یا دشمن؟؟؟؟؟؟؟
11 ساعت پیش
امیر.باتعصب میگوید:
خسته نباشید!!!
11 ساعت پیش
بهمن تبریز میگوید:
یه چیزی باور نکردنیه ... در کل بازی دقیقی یکبار هم نتونست توپی رو درست استپ کنه و همه توپا از دستش در رفت . کاظمیان هم اینهمه کرنر زد اینهمه سانتر کرد همه شون یا رفتن تو کوه یا رفتن تو باغ ! یکی محض رضای خدا درست حسابی نبود . با اینا ما رفتیم آسیا ؟!!!!!!
11 ساعت پیش
امیر.باتعصب میگوید:
لنگی بدبخت تو حرف نزن.مثلا اومدی اینجا مهدی باتعصب را از چشم هوادران بندازی؟ ذکی خیال باطل اگر آسمان به زمین بیاید و زمین به آسمان برود مهدی باتعصب تو قلب ماست مطمئن باشید مهدی باتعصب همانطور که چندساله پیشنهادهای چندین برابر تراختورو رد میکنه امسال هم به خاطر غیرت و تعصبی و عشقی که به هواداران داره باز هم با افتخار در تراکتور خواهد ماند حتی به قیمت از دست دادن تیم ملی و پول بسیار زیاد.اینه مهدی باتعصب ما....غیرتیم غیرتیم من مهدی کیانیم.
11 ساعت پیش
بهمن تبریز میگوید:
اولین قدم استعفای نظمی و دومین قدم برای مدیرعامل جدید تمدید دو ساله قرارداد تونی + تمدید قرارداد کیانی و فرشاد احمدزاده ایناست .
11 ساعت پیش
الناز میگوید:
بابا این میمون ادا در بیار تونی هم شد مربی این سنش سن فسیله افکارشم این قهرمانی تو جام حذفی هم همش ثمره اقای جلالی یود تونی تو اسیا و حتی لیگ هم نمیتونه کاری بکنه فقط شده طنز فوتبال با اون شکلک در اوردنش
11 ساعت پیش
ترختورچی قیز میگوید:
این مسولان فکر میکنن که ترختور اگه ضعیف شه هوادارا دیگه تیمو حمایت نمی کنن اما اگه ما روز سه شنبه بریم استادیوم واعتراضمان را به گوش اونا برسونیم وبگیم که هیچکس نمیتونه ترختور قهرمان، را ازمون بگیره
12 ساعت پیش
احد تیراختور میگوید:
چرا با مهدی باتعصب با اونجور حرف میزنی مهدی نماد تعصب و غیرت تراختور کبیره از بازیکن ایراد نگیر از مدیر بی لیاقت ایراد بگیر که نمیتونه بازیکنی مثل مهدی باتعصب را راضی نگه داره اول فکر کن بعد در مورد مهدی حرف بزن یاشاسین مهدی کیانی
12 ساعت پیش
احد تیراختور میگوید:
آقای نظمی محترمانه از تراکتورسازی استعفا بده و برو و خود را در مقابل مردم قرار نده اگه از فوتبال چیزی می فهمیدی بی درنگ با تونی عزیز تمدید قرارداد میکردی
12 ساعت پیش
کیوان میگوید:
خوب کاری کردی رفتی تراکتور با این همه هوادار لیاقتش خیلی بیشتر از امثال شماهاست که هیچی از فوتبال و مدیریتش سر در نمیارید
12 ساعت پیش
ائلین میگوید:
برو هرجا دلت خواست.ولی یادت باشه قبلا چی بودی بعد اینکه اومدی تراکتورچی شدی.
12 ساعت پیش
az@tr میگوید:
آذربایجان بیرکلام.....اولویراااا وسلام نظمی یادت باشه تونی باید باشه باید نگذاریم مثل سال گذشته استادیوم خالی باشه تا مربی محبوبمون رو اخراج کنن و فصل بعد افسوس بخوریم پس این بازی برای ما هوادارا حکم فینال رو داره.
12 ساعت پیش
نشنال ترک میگوید:
چقدر توپ انداختن سمت چپ که مهاجم نفوذ کنه به هیچکدوم دقیقی نرسید واقعا مجبوریم این بازیکن رو تحمل کنیم ..
12 ساعت پیش
hamed میگوید:
اقا مهدی وایسا ما هم بیایم.اگه میخوای بری هزار تا بهونه نیار.قرارداد بیل از رونالدو بهترین بازیکن جهان بیشتره ولی هیچ وقت رونالدو نمیگه چرا من باید کمتر بگیرم.در ضمن تو این سالها هنوز هوادارو نشناختی تراختور واسه هواداراش دلخوشی نیست تراختور زندگی هواداراشه.میدونم مدیریت ضعیفه میدونم پول نیست ولی تعصب به هوادار همه ی اینا رو از بین میبره اقا مهدی تراختور تو رو تو این فوتبال مطرح کرده به هر جایی رسیدی اینو فراموش نکن.
13 ساعت پیش
amir حاجی میگوید:
ما شما را از ته قلب حمایت می کنم ولی شما هم ما را حمایت کن و در این تیم بمان. من کسی می گم که فقط 13 سال دارم و این ها را می گم. اقای کیانی یادت نرود که ما پشت سرت هستیم .
13 ساعت پیش