ما زیاران چشم یاری داشتیم!!
ما زیاران چشم یاری داشتیم!!
اینروزها که تراکتور روزهای پرنشاط ناشی از بردهای پیاپی را میگذراند خداوند را شاکریم شکو فایی دوباره همه ی بازیکنان بخصوص سیدصالحی و همقدمی دلسوزانه و موثرشان برای کسب موفقیت های تیم کاملا چشمگیر و تحسین برانگیز است.
 
 
آنچه که به لطف خداوند و تعلیم اصول اخلاقی و مرام ورزشی و انسانی از سوی الیویرا به چشم میخورد وهمکاری وهمراهی جدی بازیکنان بدور از تکروی ها و خودنمایی های رایج ایرانی و تنها برای یک هدف آنهم نتیجه گرفتن تراکتور ، بی شک تفهیم پیام آموزشی این عاقله مرد مهربان غربی است که به تدریج و آرام آرام در ذهن بازیکنان نقش می بندد که تلاش و مبارزه گروهی ،صرفا جهت درخشش تراکتور تنها رسالت قابل قبول و اجراست.
 
درشرایَطی که بردهای پیاپی تراکتور ، محلی از اعراب روزنامه های ورزشی ندارد وتنها سهم آن انتشار جمله های کنایه آمیز پراز بغض و خشم مثل این عناوین که تراکتور بی خیال صدر نمیشود یا تراکتورسازی ول کن صدرنیست!
ودر مقابل از اخباری درمورد تقلای تک رقمی شدن درجدول و یا دعواهای کودکانه بازوبند رنگین میشود و حتی دیگر آش آنقدر شور میشود که لوپز هم در صفحه ی اختصاصی خود نمیتواند تعجب و تاسف خود را پنهان کند واین سوال رامیپرسد که چرا همیشه باید استقلال بعداز اطلاع از نتیجه ی تراکتور مسابقه دهد...
 
در چنین موقعیتی، فارغ ازهمه نکات ذکرشده مسوولیت همه ما درقبال تراکتور مشخص و غیرقابل انکار است. می گویند عشق خیابانی دوطرفه ست پس اگر فرض کنیم عابران یک طرف ،بازیکنان و عوامل باشگاه باشد که اثبات تعصب بازیکنان به تیم هم برهمه آشکاراست، آنسو ی خیابان عشق حضور پرشور هواداران ، فریادهای عاشقانه و حمایت متوالی آنهاست....
 
ازهواداران می خواهند با ورزشگاه آشتی کنند! مگرنه اینکه قهر عاشق و معشوق لطیفه ای بیش نیست، پس هوادار به وظایف خود آشناست اما به راستی تنهاست!
 
در اینجا ضمن قدردانی ازکوشش های سردار وهمکارانشان درباشگاه ، این موضوع برذهن سایه می اندازد که در طی این مسیر عاشقانه اما دشوار، آیا حساب مسوولان از دیگر مسافران جداست؟!
نکند حمایت مالی از تراکتور و تاکید بر آن در بیانات و سخنرانیهای رنگارنگ تنها خواندن انشایی مدرسه ای بود؟!
نکند پرداخت معوقه های کادر فنی و بازیکنان هم برعهده هواداران است و خود بی خبرند؟!
 
تردید نیست که این هوادار دریادل و باغیرت همیشه به داد تراکتور رسیده اما همیشه گفتند مسوولیت به اندازه ی اختیارات معنی دارد. نکند ایجاد امکانات اولیه عبور و مرور درمسیر سخت ورزشگاه یادگار هم از جمله وظایف عاشقانه !! هواداران است و بازخود ازآن بی خبرند؟! یا حتی کاشت و احیای چمن ورزشگاه آنهم درآستانه ی تورنمنت آسیایی که در شرایط دشوار کشورما حکم حیثیت ملی را دارد؟ بازهم باید از وظایف هواداران نام ببریم؟‍!!!!!
آیا چشم یاری که از یاران داشتیم پنداری غلط بود؟! اعلام شماره حساب در سایت رسمی باشگاه آنهم به ناچار برای دریافت کمک های نقدی ، گواه دردناکیست براین ادعا که به نظر میرسد هنوز اهمیت و جدیت خطر سهل انگاری و بی توجهی به مشکلات مالی باشگاه برای مسوولان محترم استانی روشن و تفهیم نشده است!!
آیا درکمال ناباوری و تآثر آنها به یاردوازدهم رقیبان تراکتور تبدیل خواهند شد؟!!
 
مهرآذر
تعداد بازدید از این خبر: 4611 بار
امتیاز: 434
منبع: تراکتور اف سی TractorFC
ارسال شده در: 1391/11/01 | ساعت: 16:24
ارسال خبر به:
لطفا در ارسال نظرات این قوانین را رعایت فرمائید:
1.برای سهولت در خواندن و نوشتن، متن های فینگلیش و لاتین تایید نمی شود.
2.هرگونه اظهار نظر حاوی توهین، مطالب غیر ورزشی و سیاسی تایید نمی شود.
3.نظراتی که طولانی و بیش از 560 کاراکتر باشند، تایید نمیشوند.
4.نظراتی که با محتویات یکسان و بیش از یک بار ارسال شود تائید نخواهد شد.

نام شما:
نظر شما:
تعداد کاراکتر مجاز : 560

سوال امنیتی:
= 5 + 6
برترین اخبار 1 ماه اخیر
...
222 امتیاز | 7944 بازدید
گزارش تصویری تراکتور اف سی از تراکتوری های بندرعباس (1)
165 امتیاز | 5663 بازدید
دیدار دوستانه در تجلیل از خطیبی در امارات
144 امتیاز | 4734 بازدید
مهم ترین رقیبان تراکتور در راه قهرمانی این فصل
108 امتیاز | 3651 بازدید
هوادار کیست، انتقاد چیست و ارزش انتقاد به چیست؟
105 امتیاز | 3413 بازدید
خطیبی: هرکاری می کنیم به خاطر مردم آذربایجان است
105 امتیاز | 2843 بازدید
گزارش تصویری تراکتور اف سی از تراکتوری های بندرعباس (2)
103 امتیاز | 4938 بازدید
ادینیو: مهاجرانی گفت برای تراکتورسازی خوب گل بزن
92 امتیاز | 2799 بازدید
بررسی دفاع تیم و راهکارهای بهبود آن
90 امتیاز | 2802 بازدید
نریمان جهان: تراکتور آسیایی را در بازی مقابل الکویت ببینید/ دلم برای هوادارانمان تنگ شده
84 امتیاز | 2167 بازدید
خطیبی: دیگر تا پایان فصل جدول را نگاه نمی کنم
80 امتیاز | 2476 بازدید
کمالوند: نوشي صوفياني به گسترش پيوست
75 امتیاز | 2861 بازدید
ادینیو: در لیگ قهرمانان فرصتی برای اشتباه نداریم
75 امتیاز | 1803 بازدید
اخباری از اردوی تراکتورسازان در دبی
74 امتیاز | 2564 بازدید
برتری تراکتور سازان در مقابل پلیکان اورمیه
73 امتیاز | 2117 بازدید
آخرین نظرات
هوادار میگوید:
الان فقط یک سهمیه آزاد فیفا برامن مونده که باید مدافع وسط خارجی توپ بگیرن.پول هم هست چون رامادس هم فسخ کرد.فقط دفاع وسط لازم داریم
8 ساعت پیش
تلاش میگوید:
حرف من در مورد بازیکن بومی نبود در مورد فردین عابدینی بود از هوادارا بپرس فردین عابدینی کیه میفهمی چی گفتم
8 ساعت پیش
tt arena میگوید:
ا به عنوان بازیکن بومی به خودش جلب نکنه چرا چون قرار بود فصل بعدی با قلعه نوی تو استقلال باشن . این یعنی خیانت! بی غیرتی! مروز تو خبرا خوندم که فردین عابدینی با تراختور قرداد بسته. یاداوری کنیم که ایشون همون بازیکنی هستند که تو دوره قلعه نویی بیش از نیم از فصل و خودشو به عمد به مصدومیت زد و هرگز نخواست که برای تراختور بازی کند، تا نگاه هوادارارو کاش این موضوع رو رساده ایش میکردین تا به گوش خودش میرسید
8 ساعت پیش
آنتی آندو میگوید:
از مردم آزربایجان خجالت نمی کشی یک نگاهی به اون قیافه به ظاهر مسلمانت بنداز. چطور جرات می کنی یک بچه ارمنی بیاری در تیم بزقوردها.چرا تراختور را نجس می کنید.
8 ساعت پیش
تبریزلی میگوید:
منیم قردشیم فردین اوزی تورک بالاسیدی ائله بیر قاتئب سان
8 ساعت پیش
آذربایجان-تورکیه میگوید:
اقایون سردارهای عزیز برگزاری جلسه تراختور آذربایجان به عنوان یک باشگاه تبریزی در تهران توهین به ماست.
9 ساعت پیش
امیر تبریز اوغلی میگوید:
3ماه هفته اینده میکنید. مدیر هم تابلو کیه. حالا چرا تو تهران جلسه گذاشته میشه؟؟؟؟؟واقعا که. سایت فیفا یادتون نره
10 ساعت پیش
حامد همدانلی میگوید:
یاشا باجو سنین سوزی گوزل ده اما گورگ حتما قهرمان اولگ
11 ساعت پیش
حامد همدانلی میگوید:
مطلب جالب یوسف سیدی بازیکون گسترش فولاد در اینستاگرام روز پنجشنبه بازی سختی مقابل سایپا داریم . بازیکنان آماده این دیدار هستند . از همه هواداران فهیم فوتبال آذربایجان میخواهم که با حضور در استادیوم روحیه برد را در تیم خودشان تقویت کنند و بتوانیم به کمک یکدیگر اولین بازی دور برگشت را با یک پیروزی شیرین در تبریز جشن بگیریم . من نیز در صورت حضور میدان با تلاش خود بعنوان یک ترک دینم را ادا خواهم کرد غیرتیه قوربان آزربایجان فخره سن آناسوتو حلالی اولسو
11 ساعت پیش
وحید میگوید:
مدیرعامل اقای عباسی هست اخرش میبینید،ماهم که اعتراضی نداریم پس سریع تر رسمیش کنید تموم شه بره.یه دفاع وسط خوب در حد لالیگا هم بگیرین.
11 ساعت پیش
وحید میگوید:
اقا این دقیقه نود ش چی بود؟؟؟مگه قرارداد نبستین؟دفاع اخرتون مثل بیکای نباشه لطفا
11 ساعت پیش
هادی میگوید:
ما که 1-2 ماهه همینو میخونیم قراره فردا پس فردا مدیر عامل انتخاب شه .
13 ساعت پیش
تونی میگوید:
این انتخاب مدیر عامل یه حالت کاملا مسخره و توهین آمیزی به خوش گرفته یعنی اینها یه دونه مدیر عامل رو هم نمیتونن انتخاب کنن الان 2 ماه ترختور مدیر عامل نداره انگار نه انگار من نمیدونم تو این 2 ماه دارن چیکار میکنن عین روز برام روشن بود که مدیر عامل امروز هم انتخاب نخواهد شد مطمئن باشید هفته آینده جلسه فوق العاده ای هم برگزار نخواهد شد مطمئن باشید.درضمن تو رو خدا هر کی با مسئولان ارتباط داره به گوش رسول برسونه این تیم رسما هافبک طراح و دفاع وسط نداره این تیم قراره تو آسیا بازی کنه تیم باید خیلی زودتر از اینها کامل میشد. در ضمن مدیر عامل رو هم انتخاب کنید.
13 ساعت پیش
araz میگوید:
آنهایی که می گن فردین سرباز بود باید می رفت استقلال به این سوال من جواب بدهن. دکتر تیم می گفت که مشکلی نداره و می تونه بازی کنه . ولی این خودش رو به مصدومیت زده بود و بازی نمی کرد. الحق و انصاف عین یک سرباز خدمت کرد!!!!!! اگه این سرباز بود باید مجسمه حاج صفی غیر بومی رو باید وسط شهر نصب کنیم.
13 ساعت پیش
سلماس اوشاقی میگوید:
آقا یا خانم تلاش عزیز فکر کنم تبریز بومی ترین جا برای ترختور باشه و فردین عابدینی هم بچه تبریزه-پس فکر کنم بومی باشه-دوزدی
13 ساعت پیش