ما زیاران چشم یاری داشتیم!!
ما زیاران چشم یاری داشتیم!!
اینروزها که تراکتور روزهای پرنشاط ناشی از بردهای پیاپی را میگذراند خداوند را شاکریم شکو فایی دوباره همه ی بازیکنان بخصوص سیدصالحی و همقدمی دلسوزانه و موثرشان برای کسب موفقیت های تیم کاملا چشمگیر و تحسین برانگیز است.
 
 
آنچه که به لطف خداوند و تعلیم اصول اخلاقی و مرام ورزشی و انسانی از سوی الیویرا به چشم میخورد وهمکاری وهمراهی جدی بازیکنان بدور از تکروی ها و خودنمایی های رایج ایرانی و تنها برای یک هدف آنهم نتیجه گرفتن تراکتور ، بی شک تفهیم پیام آموزشی این عاقله مرد مهربان غربی است که به تدریج و آرام آرام در ذهن بازیکنان نقش می بندد که تلاش و مبارزه گروهی ،صرفا جهت درخشش تراکتور تنها رسالت قابل قبول و اجراست.
 
درشرایَطی که بردهای پیاپی تراکتور ، محلی از اعراب روزنامه های ورزشی ندارد وتنها سهم آن انتشار جمله های کنایه آمیز پراز بغض و خشم مثل این عناوین که تراکتور بی خیال صدر نمیشود یا تراکتورسازی ول کن صدرنیست!
ودر مقابل از اخباری درمورد تقلای تک رقمی شدن درجدول و یا دعواهای کودکانه بازوبند رنگین میشود و حتی دیگر آش آنقدر شور میشود که لوپز هم در صفحه ی اختصاصی خود نمیتواند تعجب و تاسف خود را پنهان کند واین سوال رامیپرسد که چرا همیشه باید استقلال بعداز اطلاع از نتیجه ی تراکتور مسابقه دهد...
 
در چنین موقعیتی، فارغ ازهمه نکات ذکرشده مسوولیت همه ما درقبال تراکتور مشخص و غیرقابل انکار است. می گویند عشق خیابانی دوطرفه ست پس اگر فرض کنیم عابران یک طرف ،بازیکنان و عوامل باشگاه باشد که اثبات تعصب بازیکنان به تیم هم برهمه آشکاراست، آنسو ی خیابان عشق حضور پرشور هواداران ، فریادهای عاشقانه و حمایت متوالی آنهاست....
 
ازهواداران می خواهند با ورزشگاه آشتی کنند! مگرنه اینکه قهر عاشق و معشوق لطیفه ای بیش نیست، پس هوادار به وظایف خود آشناست اما به راستی تنهاست!
 
در اینجا ضمن قدردانی ازکوشش های سردار وهمکارانشان درباشگاه ، این موضوع برذهن سایه می اندازد که در طی این مسیر عاشقانه اما دشوار، آیا حساب مسوولان از دیگر مسافران جداست؟!
نکند حمایت مالی از تراکتور و تاکید بر آن در بیانات و سخنرانیهای رنگارنگ تنها خواندن انشایی مدرسه ای بود؟!
نکند پرداخت معوقه های کادر فنی و بازیکنان هم برعهده هواداران است و خود بی خبرند؟!
 
تردید نیست که این هوادار دریادل و باغیرت همیشه به داد تراکتور رسیده اما همیشه گفتند مسوولیت به اندازه ی اختیارات معنی دارد. نکند ایجاد امکانات اولیه عبور و مرور درمسیر سخت ورزشگاه یادگار هم از جمله وظایف عاشقانه !! هواداران است و بازخود ازآن بی خبرند؟! یا حتی کاشت و احیای چمن ورزشگاه آنهم درآستانه ی تورنمنت آسیایی که در شرایط دشوار کشورما حکم حیثیت ملی را دارد؟ بازهم باید از وظایف هواداران نام ببریم؟‍!!!!!
آیا چشم یاری که از یاران داشتیم پنداری غلط بود؟! اعلام شماره حساب در سایت رسمی باشگاه آنهم به ناچار برای دریافت کمک های نقدی ، گواه دردناکیست براین ادعا که به نظر میرسد هنوز اهمیت و جدیت خطر سهل انگاری و بی توجهی به مشکلات مالی باشگاه برای مسوولان محترم استانی روشن و تفهیم نشده است!!
آیا درکمال ناباوری و تآثر آنها به یاردوازدهم رقیبان تراکتور تبدیل خواهند شد؟!!
 
مهرآذر
تعداد بازدید از این خبر: 4489 بار
امتیاز: 463
منبع: تراکتور اف سی TractorFC
ارسال شده در: 1391/11/01 | ساعت: 16:24
ارسال خبر به:
لطفا در ارسال نظرات این قوانین را رعایت فرمائید:
1.برای سهولت در خواندن و نوشتن، متن های فینگلیش و لاتین تایید نمی شود.
2.هرگونه اظهار نظر حاوی توهین، مطالب غیر ورزشی و سیاسی تایید نمی شود.
3.نظراتی که طولانی و بیش از 560 کاراکتر باشند، تایید نمیشوند.
4.نظراتی که با محتویات یکسان و بیش از یک بار ارسال شود تائید نخواهد شد.

نام شما:
نظر شما:
تعداد کاراکتر مجاز : 560

سوال امنیتی:
= 9 + 6
برترین اخبار 1 ماه اخیر
...
222 امتیاز | 7354 بازدید
شبکه سهند، پسرفت به جای پیشرفت!
197 امتیاز | 4619 بازدید
محروم، محروم، محروم تر...
176 امتیاز | 5918 بازدید
مصاحبه تفصیلی با رسول خطیبی
157 امتیاز | 3854 بازدید
تراکتور در صدر ترین های هفته
136 امتیاز | 3792 بازدید
خليل زاده از نيم فصل دوم در تراکتور
103 امتیاز | 3856 بازدید
سايپا 0-1 تراکتورسازي؛ انتقام دلير از جلالي
97 امتیاز | 2720 بازدید
ادینیو:حضور در استرالیا سورپرایز بزرگی برای من خواهد بود
96 امتیاز | 3502 بازدید
خطيبي: کي‌روش به تراکتور بي‌احترامي کرده است
94 امتیاز | 2773 بازدید
خطیبی، مربی بدنساز را در اختیار باشگاه گذاشت
85 امتیاز | 2846 بازدید
رکورد پرتماشاگرترین تیم لیگ در معرض خطر
84 امتیاز | 3223 بازدید
خطیبی: بهترین یارگیری نیمفصل از آنِ تراکتور است/ کسی حق ندارد در خصوص تراکتور مصاحبه کند
81 امتیاز | 3830 بازدید
تمایل افشین برای حضور در تراکتور
80 امتیاز | 3578 بازدید
خطیبی: مهم تر از تولد من برد تراکتور است/ بازیکنان هرگز بحث مالی نکردند
79 امتیاز | 2971 بازدید
ثاقبي: سرباز مردم آذربايجانم
75 امتیاز | 2299 بازدید
آخرین نظرات
تلاش میگوید:
حسین ماهینی نکته آغاز افت تراکتور .صد بار گفتم بازیکنی که به تیم تعصب نداره جز مصاحبه از تیم اس پس چیزی نخواهد داشت.حالا بشینین نگاه کنین.غریبه پرست ها شاد باشین.
5 ساعت پیش
آنایوردوم=آذربایجان میگوید:
ماهینی در تراکتور!!!
9 ساعت پیش
ALIHPS میگوید:
می خوان حسین ماهینی رو بیارن تراختور... اصلا لازم نیست به این بازیکنهای بی غیرت اجازه ورود به تراختور را بدن...لطفا در جریان باشید: http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1179944&title=صادقيان_تيم_بعدي_ماهيني_را_لو_داد_(عکس)
13 ساعت پیش
تراختورچی میگوید:
یاشاسین اقارسولو
13 ساعت پیش
الیاس میگوید:
اقای نواب متسفم براتون این چه وضعیه
13 ساعت پیش
سعید - کرج میگوید:
بازی با سایپا 4 ابانه . ما که کرجیم همه میایم فقط تورو خدا از تهران و تبریزم پاشین بیاین تا ورزشگاه 20 هزارنفری کرج و. پر کنیم سایپا رو بزنیم تا فینال میریم و میخوریم به استفراغ یا چرتپولیس اون بازیم ک تو ازادی میشه چه لذتی داره برد تو ازادی اونم تو فینال
14 ساعت پیش
تلاش میگوید:
در مورد جذب بازیکن باید هوشیار بود که بازیکن بی تعصب پاشو به تیم نذاره.به نظرم دو تا بازیکن خارجی تو پست هافبک و دفاع بیاد بهتر از اینکه چند بازیکن بی تعصب و عشق اس پس پاشون رو به تراکتور بذارن.
14 ساعت پیش
turk میگوید:
تو رو خدا این ماهینی رو به تراکتور نیارید حتی با پس پس خداحافظی کرد و اشک ریخت هر کی این بازیکن رو به تیممون بیاره خدا و امام حسین و ابوالفضل برترین زندگی رو براش بده
14 ساعت پیش
سهند5 میگوید:
علت عدم پخش بازی های هفته سوزش تیم های تهرانی از صدر نشینی تراکتور است اگر بازی های پرسپولیس و استقلال پخش شود اما بازی تراکتور پخش نشود باید شعارهایمان علیه شکبه سهند و صداسیما و فدراسیون زیاد کند این است که فدراسیون میخواهد به بهانه صدا و سیما بازی های زیبای تراکتور را پخش نکند
15 ساعت پیش
آیهان میگوید:
"توجه" "توجه" فردا ساعت 15 بعد از ظهر تیم شهرداری تبریز در لیگ یک، بازی حساسی در زمین اختصاصیش دارد،از همه همشهری های عزیز فوتبالدوستمان بخصوص مناطق،نصف راه،دام پزشکی و خ ورزش،خطیب و رسالت وشهرک رازی و جلالیه و لاله و داش ساختمانی تا ابوریحان و ... که به استادیوم شهرداری واقع در خیابان ورزش نزدیک ترن درخواست داریم تا با حضور و تشویقشان از نماینده تبریزمان که اکثرا بازیکن بومی آذربایجانند حمایت کنند.
16 ساعت پیش
آذربایجان-تورکیه میگوید:
ای فدراسیون ضد تراختور خبیث. دیدن رسول پاشا امسال احتمال قهرمانی اش با تراختور وجود داره اینجوری می خوان هم رسول عزیز ما رو خراب کنند و هم به تیر چشمشان یعنی تراختور ما ضربه بزنند. یاشاسین فقط اذربایجان
16 ساعت پیش
پاسخ به میلاد-اهردن: میگوید:
کاملا موافقم، خیلی مفیده، در ضمن اون سبک باز کردن شال در زمان بازی و سر دادن آواز قهرمانی هم خیلی زیبا و هیجان انگیزه که طرفداران گالا و فنرباحچه انجام میدن.
17 ساعت پیش
مهدی تهران میگوید:
رسول پاشا تراختور تیم ملیسین ساتما آیغ اول یخماسونار سنی
17 ساعت پیش
اصغر میگوید:
من نیم ساعت از قبل نشسته بودم که فوتبال تماشا کنم ولی متاسفانه یک برنامه واقعا ناچیز که اصلا تماشا کننده ای به نظر من نداشت پخش می کردند،به نظر من مدیریت شبکه سهند به درد کارگردانی تلوزیونی نمی خورد،من بودم اسعفا میدادم.
17 ساعت پیش
مهدی تهران میگوید:
یاشاسون روزبه غیرتلی قارداشم
17 ساعت پیش