ما زیاران چشم یاری داشتیم!!
ما زیاران چشم یاری داشتیم!!
اینروزها که تراکتور روزهای پرنشاط ناشی از بردهای پیاپی را میگذراند خداوند را شاکریم شکو فایی دوباره همه ی بازیکنان بخصوص سیدصالحی و همقدمی دلسوزانه و موثرشان برای کسب موفقیت های تیم کاملا چشمگیر و تحسین برانگیز است.
 
 
آنچه که به لطف خداوند و تعلیم اصول اخلاقی و مرام ورزشی و انسانی از سوی الیویرا به چشم میخورد وهمکاری وهمراهی جدی بازیکنان بدور از تکروی ها و خودنمایی های رایج ایرانی و تنها برای یک هدف آنهم نتیجه گرفتن تراکتور ، بی شک تفهیم پیام آموزشی این عاقله مرد مهربان غربی است که به تدریج و آرام آرام در ذهن بازیکنان نقش می بندد که تلاش و مبارزه گروهی ،صرفا جهت درخشش تراکتور تنها رسالت قابل قبول و اجراست.
 
درشرایَطی که بردهای پیاپی تراکتور ، محلی از اعراب روزنامه های ورزشی ندارد وتنها سهم آن انتشار جمله های کنایه آمیز پراز بغض و خشم مثل این عناوین که تراکتور بی خیال صدر نمیشود یا تراکتورسازی ول کن صدرنیست!
ودر مقابل از اخباری درمورد تقلای تک رقمی شدن درجدول و یا دعواهای کودکانه بازوبند رنگین میشود و حتی دیگر آش آنقدر شور میشود که لوپز هم در صفحه ی اختصاصی خود نمیتواند تعجب و تاسف خود را پنهان کند واین سوال رامیپرسد که چرا همیشه باید استقلال بعداز اطلاع از نتیجه ی تراکتور مسابقه دهد...
 
در چنین موقعیتی، فارغ ازهمه نکات ذکرشده مسوولیت همه ما درقبال تراکتور مشخص و غیرقابل انکار است. می گویند عشق خیابانی دوطرفه ست پس اگر فرض کنیم عابران یک طرف ،بازیکنان و عوامل باشگاه باشد که اثبات تعصب بازیکنان به تیم هم برهمه آشکاراست، آنسو ی خیابان عشق حضور پرشور هواداران ، فریادهای عاشقانه و حمایت متوالی آنهاست....
 
ازهواداران می خواهند با ورزشگاه آشتی کنند! مگرنه اینکه قهر عاشق و معشوق لطیفه ای بیش نیست، پس هوادار به وظایف خود آشناست اما به راستی تنهاست!
 
در اینجا ضمن قدردانی ازکوشش های سردار وهمکارانشان درباشگاه ، این موضوع برذهن سایه می اندازد که در طی این مسیر عاشقانه اما دشوار، آیا حساب مسوولان از دیگر مسافران جداست؟!
نکند حمایت مالی از تراکتور و تاکید بر آن در بیانات و سخنرانیهای رنگارنگ تنها خواندن انشایی مدرسه ای بود؟!
نکند پرداخت معوقه های کادر فنی و بازیکنان هم برعهده هواداران است و خود بی خبرند؟!
 
تردید نیست که این هوادار دریادل و باغیرت همیشه به داد تراکتور رسیده اما همیشه گفتند مسوولیت به اندازه ی اختیارات معنی دارد. نکند ایجاد امکانات اولیه عبور و مرور درمسیر سخت ورزشگاه یادگار هم از جمله وظایف عاشقانه !! هواداران است و بازخود ازآن بی خبرند؟! یا حتی کاشت و احیای چمن ورزشگاه آنهم درآستانه ی تورنمنت آسیایی که در شرایط دشوار کشورما حکم حیثیت ملی را دارد؟ بازهم باید از وظایف هواداران نام ببریم؟‍!!!!!
آیا چشم یاری که از یاران داشتیم پنداری غلط بود؟! اعلام شماره حساب در سایت رسمی باشگاه آنهم به ناچار برای دریافت کمک های نقدی ، گواه دردناکیست براین ادعا که به نظر میرسد هنوز اهمیت و جدیت خطر سهل انگاری و بی توجهی به مشکلات مالی باشگاه برای مسوولان محترم استانی روشن و تفهیم نشده است!!
آیا درکمال ناباوری و تآثر آنها به یاردوازدهم رقیبان تراکتور تبدیل خواهند شد؟!!
 
مهرآذر
تعداد بازدید از این خبر: 4667 بار
امتیاز: 430
منبع: تراکتور اف سی TractorFC
ارسال شده در: 1391/11/01 | ساعت: 16:24
ارسال خبر به:
لطفا در ارسال نظرات این قوانین را رعایت فرمائید:
1.برای سهولت در خواندن و نوشتن، متن های فینگلیش و لاتین تایید نمی شود.
2.هرگونه اظهار نظر حاوی توهین، مطالب غیر ورزشی و سیاسی تایید نمی شود.
3.نظراتی که طولانی و بیش از 560 کاراکتر باشند، تایید نمیشوند.
4.نظراتی که با محتویات یکسان و بیش از یک بار ارسال شود تائید نخواهد شد.

نام شما:
نظر شما:
تعداد کاراکتر مجاز : 560

سوال امنیتی:
= 8 - 9
برترین اخبار 1 ماه اخیر
...
230 امتیاز | 8263 بازدید
خطاب به مدیرعامل تراکتور
202 امتیاز | 5889 بازدید
ما هوادار داریم!
175 امتیاز | 2660 بازدید
به خانه خوش آمدی
145 امتیاز | 5385 بازدید
خطيبي: به خاطر آرامش تيم شهرم، سكوت كردم/ کارت هواداری تراکتور هنوز در جیب من است
132 امتیاز | 2395 بازدید
طلوع طوفان
132 امتیاز | 2991 بازدید
کمک گسترش فولاد به تراکتورسازی برای سفر به ازبکستان
131 امتیاز | 3454 بازدید
چه باید کرد؟
120 امتیاز | 5455 بازدید
«لوسیانو ادینیو» سند برتری تراکتورسازی را امضاء کرد
120 امتیاز | 2878 بازدید
خطیبی: تراکتور هنوز هم میتواند قهرمان شود
117 امتیاز | 4572 بازدید
اتحاد تمام آذربایجان رمز موفقیت تراکتور​
111 امتیاز | 2283 بازدید
خطیبی: آقایان! هوادار را گول نزنید/ هیچ کدام از خواسته هایم عملی نشد
109 امتیاز | 4570 بازدید
بازیکن برزیلی در تراکتور؟
106 امتیاز | 3536 بازدید
آجرلو: دیگر عضو هیات مدیره تراکتورسازی نیستم
104 امتیاز | 3032 بازدید
دوسانتوس با تراکتورسازی قرارداد بست
103 امتیاز | 2772 بازدید
آخرین نظرات
delikanli میگوید:
بوتون آذربايجان خالقينا بو ظفرى قوتلو اولسون ديئروز، آما دوغرودان بو تعداد طرفدار بيزيم شان نيميزده ديئل گرك پيروزى قاباغيندا ايستاديومو دولدوراخ تا داهى آذربايجانى اوجالداخ
5 ساعت پیش
سلدوز میگوید:
فقط من یک چیزی را متوجه نشدم و آن اینکه خطیبی چرا دیتمار را ردش کرد اون خیلی به دردمون می خورد
6 ساعت پیش
سولدوز میگوید:
آره به خدا ،این خارجی ها خیلی خوب بازیکن شناسند. ایکاش بذارند بمونه و خودش تعدادی از بازیکنان بومی را انتخاب کنه و با آنها کار کنه.دیروز رگه هایی از بازی تیکی تاکا را دیدیم و لذت بردیم.انشاا... حاشیه سازی نکنند و بگذارن کارش را بکند
6 ساعت پیش
چالدران میگوید:
تو اصلا از فوتبال میفهمی؟ اصلا حریف گوگیچه میزد. اینها از هوای سرد یک. دو از ارتفاع تبریز که ۱۴۴۰ متر از صطح دریا بلند است البته ورزشگاه بالای ۱۵۰۰ متر است. سوم هوادارها. و چهارم جو خارج از گشور خودشان که بهش عادت ندارند. تراکتور کمی در پاس دادنها مشگل دارد و در درست کردن فضاها. ولی خیلی خوب بازی کرد و گل هم نخورد. اینطوری بازی بگنند پرسپولیس را هم میبریم. تبریک به همه.
9 ساعت پیش
چالدران میگوید:
پس امروز بهت خوش گذشته؟ نوش جانت باشه انشالله باز بیای که قدمت برای تیم خوب باشه. به تو همشهری میانالی افتخار میگنم.
9 ساعت پیش
چالدران میگوید:
برادر عزیز برای سعی شما در نوشتن گامنت ترکی تشگر مینمایم. ولی ایا بهتر نبود قبل از اشتراگ خودت هم گامنتت را میخواندی؟ بوتون اذربایجان میلتینه تبریک گوستریرم یعنی چه؟ ترکی ننوشتن بهتر از ان است که از لغات غلت استفاده بگنی. تبریک دئیرم میشود نوشت. گوستریرم یعنی نشان دادن. تو که نمیتونی تبریک را نشان بدی؟
9 ساعت پیش
شیوا میگوید:
یاشاسین اندو- احمدزاده- عابدینی- لک- خالد-
12 ساعت پیش
قراخانلو بیجار میگوید:
http://www.thetoptens.com/best-football-soccer-club/ به تراکتور رای بدید و دلیل علاقتون رو هم بنویسید سریع ثبت میشه.جالبه جالبه همه تیمای بزرگ دنیا هستن.عجله کنید
12 ساعت پیش
قراخانلو بیجار میگوید:
http://www.thetoptens.com/best-football-soccer-club/ رای بدید و یک جمله در تعریف تراکتور و دلیل علاقه تون به تراکتور بذارید.جالبه برید و به تیم تراکتور آزربایجان رای بدید.
12 ساعت پیش
ساو-آلان/اردبیل میگوید:
این بازی نسبت به بازیهای امسال ازلحاظ کیفی ،متفاوت بود! درعین حال،تماشاگران هم متفاوت بودند! از تخمه شکن ها خبری نبود!! همه ایستاده بودند و....
12 ساعت پیش
ساو-آلان/اردبیل میگوید:
نمره بازیکنان =عالی نمره سرمربی=عالی نمره هواداران حاضر=عالی نمره ائوده یئییب،یاتانلار=صفر! ................. ....... ... . دوستان،دربازی مقابل دردانه ها جبران کنند!!
12 ساعت پیش
ساو-آلان/اردبیل میگوید:
تراختورتیمی نین،غلبه چالماسین بوتون تراختورچولارا وتورک ملت ینه ،تبریک دئییب،تراختورمالکی،آذربایجان ین غیرت لی اوغلو،رحمت لیق، رحیم قاسمی نین،دنیادان کوچمه سینی،آذربایجان خالق ینا واو مرحومون،محتشم عائله سینه،باش ساغلیقی،وئیریرم. روحو شاد،یولو گئده رلی اولسون! ....وسیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون !
13 ساعت پیش
ساو-آلان/اردبیل میگوید:
لفظ جهم مناسب نیست واین کلمه میراث فارسهاست! ضمنا گرگ،توتم ترکانست ومنظورازآن هوشیاری وذکاوت وزیرکی گرگ است نه انکه حیوانیت وسبعیت گرگ مدنظراست! کمی مطالعه کنید،ازاین شعار «جهنم» دلزده میشوید.
13 ساعت پیش
ر.ر میگوید:
خسته نباشید، شما ناراحت نباشین، هر کس به دیگری توهین کنه معلومه تربیت خانوادگیش بد بوده! و یا تربیت شده ولی یه ضرب المثله که میگه: تربیت نا اهل را چون گردکان (گردو) بر گنبد است. هر وقت گردو بالای گنبد بایسته! اونم تربیت میشه، من از طرف ایشون از شما عذرخواهی می کنم. موفق باشید.
13 ساعت پیش
وحید میگوید:
به یاپشده چوخ یاپشده لطفآ از وبلاگ ما هم دیدن بفرمایید http://bike-fans.blogfa.com/
14 ساعت پیش
فروشگاه اینترنتی لاویز