ما زیاران چشم یاری داشتیم!!
ما زیاران چشم یاری داشتیم!!
اینروزها که تراکتور روزهای پرنشاط ناشی از بردهای پیاپی را میگذراند خداوند را شاکریم شکو فایی دوباره همه ی بازیکنان بخصوص سیدصالحی و همقدمی دلسوزانه و موثرشان برای کسب موفقیت های تیم کاملا چشمگیر و تحسین برانگیز است.
 
 
آنچه که به لطف خداوند و تعلیم اصول اخلاقی و مرام ورزشی و انسانی از سوی الیویرا به چشم میخورد وهمکاری وهمراهی جدی بازیکنان بدور از تکروی ها و خودنمایی های رایج ایرانی و تنها برای یک هدف آنهم نتیجه گرفتن تراکتور ، بی شک تفهیم پیام آموزشی این عاقله مرد مهربان غربی است که به تدریج و آرام آرام در ذهن بازیکنان نقش می بندد که تلاش و مبارزه گروهی ،صرفا جهت درخشش تراکتور تنها رسالت قابل قبول و اجراست.
 
درشرایَطی که بردهای پیاپی تراکتور ، محلی از اعراب روزنامه های ورزشی ندارد وتنها سهم آن انتشار جمله های کنایه آمیز پراز بغض و خشم مثل این عناوین که تراکتور بی خیال صدر نمیشود یا تراکتورسازی ول کن صدرنیست!
ودر مقابل از اخباری درمورد تقلای تک رقمی شدن درجدول و یا دعواهای کودکانه بازوبند رنگین میشود و حتی دیگر آش آنقدر شور میشود که لوپز هم در صفحه ی اختصاصی خود نمیتواند تعجب و تاسف خود را پنهان کند واین سوال رامیپرسد که چرا همیشه باید استقلال بعداز اطلاع از نتیجه ی تراکتور مسابقه دهد...
 
در چنین موقعیتی، فارغ ازهمه نکات ذکرشده مسوولیت همه ما درقبال تراکتور مشخص و غیرقابل انکار است. می گویند عشق خیابانی دوطرفه ست پس اگر فرض کنیم عابران یک طرف ،بازیکنان و عوامل باشگاه باشد که اثبات تعصب بازیکنان به تیم هم برهمه آشکاراست، آنسو ی خیابان عشق حضور پرشور هواداران ، فریادهای عاشقانه و حمایت متوالی آنهاست....
 
ازهواداران می خواهند با ورزشگاه آشتی کنند! مگرنه اینکه قهر عاشق و معشوق لطیفه ای بیش نیست، پس هوادار به وظایف خود آشناست اما به راستی تنهاست!
 
در اینجا ضمن قدردانی ازکوشش های سردار وهمکارانشان درباشگاه ، این موضوع برذهن سایه می اندازد که در طی این مسیر عاشقانه اما دشوار، آیا حساب مسوولان از دیگر مسافران جداست؟!
نکند حمایت مالی از تراکتور و تاکید بر آن در بیانات و سخنرانیهای رنگارنگ تنها خواندن انشایی مدرسه ای بود؟!
نکند پرداخت معوقه های کادر فنی و بازیکنان هم برعهده هواداران است و خود بی خبرند؟!
 
تردید نیست که این هوادار دریادل و باغیرت همیشه به داد تراکتور رسیده اما همیشه گفتند مسوولیت به اندازه ی اختیارات معنی دارد. نکند ایجاد امکانات اولیه عبور و مرور درمسیر سخت ورزشگاه یادگار هم از جمله وظایف عاشقانه !! هواداران است و بازخود ازآن بی خبرند؟! یا حتی کاشت و احیای چمن ورزشگاه آنهم درآستانه ی تورنمنت آسیایی که در شرایط دشوار کشورما حکم حیثیت ملی را دارد؟ بازهم باید از وظایف هواداران نام ببریم؟‍!!!!!
آیا چشم یاری که از یاران داشتیم پنداری غلط بود؟! اعلام شماره حساب در سایت رسمی باشگاه آنهم به ناچار برای دریافت کمک های نقدی ، گواه دردناکیست براین ادعا که به نظر میرسد هنوز اهمیت و جدیت خطر سهل انگاری و بی توجهی به مشکلات مالی باشگاه برای مسوولان محترم استانی روشن و تفهیم نشده است!!
آیا درکمال ناباوری و تآثر آنها به یاردوازدهم رقیبان تراکتور تبدیل خواهند شد؟!!
 
مهرآذر
تعداد بازدید از این خبر: 4695 بار
امتیاز: 430
منبع: تراکتور اف سی TractorFC
ارسال شده در: 1391/11/01 | ساعت: 16:24
ارسال خبر به:
لطفا در ارسال نظرات این قوانین را رعایت فرمائید:
1.برای سهولت در خواندن و نوشتن، متن های فینگلیش و لاتین تایید نمی شود.
2.هرگونه اظهار نظر حاوی توهین، مطالب غیر ورزشی و سیاسی تایید نمی شود.
3.نظراتی که طولانی و بیش از 560 کاراکتر باشند، تایید نمیشوند.
4.نظراتی که با محتویات یکسان و بیش از یک بار ارسال شود تائید نخواهد شد.

نام شما:
نظر شما:
تعداد کاراکتر مجاز : 560

سوال امنیتی:
= 2 - 2
برترین اخبار 1 ماه اخیر
مشت بر دهان شایعه کثیف!
279 امتیاز | 6319 بازدید
پاداش پیش به ورزشگاه، پیش به صدر جدول شد!
165 امتیاز | 3110 بازدید
سه شنبه ی به یادماندنی...
152 امتیاز | 2973 بازدید
مرور یک سنت قدیمی در فوتبال ایران/ اولین 50 امتیازی قهرمان می شود
138 امتیاز | 2750 بازدید
مصاحبه مفصل نوروزی رسول خطیبی
128 امتیاز | 3623 بازدید
تراکتور، امید اول قهرمانی لیگ چهاردهم
123 امتیاز | 3758 بازدید
پاسخ قاطع ادینهو به پرسپولیس
119 امتیاز | 2239 بازدید
سرنوشت تراکتور به اما و اگر نکشیده / ۸ بازی تا جاودانه شدن بازیکنان تراکتور
113 امتیاز | 2969 بازدید
6 قدم تا قهرمانی تراختور/ خدا با ماست و ما با تراختور...
110 امتیاز | 3252 بازدید
پیش به سوی ورزشگاه
110 امتیاز | 2443 بازدید
سورپرایز یک ژاپنی در فرودگاه دوحه
106 امتیاز | 2169 بازدید
5 قدم و یک یاعلی تا قهرمانی/ هدیه ویژه مدیرعامل به هواداران
105 امتیاز | 2281 بازدید
مسئولان محترم نظام وظیفه بخوانند، بودن یا نبودن؟ مسئله این است!
101 امتیاز | 1934 بازدید
گردانی: فقط با کفن سفید از تراکتورسازی می روم
100 امتیاز | 2233 بازدید
گردانی: هیچوقت در تراکتور کم کاری نمی کنم/ توهین ها اذیتم می کند
99 امتیاز | 2393 بازدید
آخرین نظرات
hassan sas میگوید:
به نظر من تیم تراکتور نباید در بازی با نصف قارشی به خودشان فشار بیاورند واز بازیکنان دیگر که بازی نمیکنند استفاده بکند مطمئنن ما با امیدهایمان هم نصف رو شکست میدیم باختیم هم مشکلی نیست مهم قهرمانی لیگ برتر است
2 ساعت پیش
تونی میگوید:
واقعا باید قبول کرد تونی مربی بسیار بزرگ و شناخته شده ای هست همین تونی اگه سرمربی تیمی مثل استقلال یا پرسپولیس بود الان بخاطر همین خبر روزنامه معروف پرتقالی زمین و زمان را به هم ریخته بودند.
2 ساعت پیش
babak میگوید:
آتا تونی؟؟ منظورت همون آقای تونی ه دیگه ؟؟
2 ساعت پیش
arman میگوید:
مدیر عامل و هیات مدیره نمی خواد تراکتور بیشتر از یه حدی که مصلحت اوناست رشدکنه وجلو بره والا باچنگ ودندون حق تراکتورو میگرفتــــــــــــــن . مقصرخودمونیم که وقتی با دوز وکلک این مدیرعاملو به تیم تحمیل کردن مشغول مسائل جزئی تری بودیم.اگر مدیران حال حاضرتراکتور دلسوز واقعیش بودن ودنبال احقاق حق و پیشرفتش, فدراسیون که سهله فیفاهم نمی نونست حقشو ضایع کنه
2 ساعت پیش
ملکانلی میگوید:
این روزا پرسپولیسیا میخوان ستاره های تراختور رو تو حاشیه ببرند تا نتونن تو این هفته ها خوب بازی کنن. آخه یکی نیست بگه آندو و ادینهو برای چی باید بیان پرسپولیسی که معلوم نیست فصل بعد تو دسته یکه یا لیگ برتر؟ مگه از دهنوی و سیدصالحی و انصاریفرد و ... عبرت نگرفته اند. ول کنین این حرف ها رو... انشالله امسال قهرمانیم
3 ساعت پیش
ناشناس میگوید:
دقیقا اصلا راه دوری چرا میرید مدیر عامل و هیات مدیره پیگیری جدی نمی کنن و نه تنها تعصب تیمو ندارن بلکه می خوان تراکتورو مصلحتی تو یه حد نگه دارن تا بیشتر از یه حدی که اونا صلاح می دونن رشد نکنه والا با چنگ و دندون حق تراکتورو میگرفتن مقصرخودمانیم که وقتی با دوز وکلک این مدیرعاملو به تیم تحمیل کردن دنبال مسائل جزئی تری بودیم خودکرده را....
3 ساعت پیش
وحید تبریزی میگوید:
چاره کار استفاده از بازیکنای ذخیره استفاده کنه یا بازی از روی شکم سیری هست تا قوای اصلی خودشونو برای لیگ بزارن!!!!!واقعا حیفه که برای حفظ سهمییه کشوری تلاش کنی که مسئولانش تبعیض میزارن بین تیمهاشون!لعنت خدا برهرچی بی شرف که نمیزاره تراختور از تمام دارایی خودش استفاده بکنه!
3 ساعت پیش
آپارتایدچیست؟ میگوید:
خیلیها هنوز معنی آپارتاید،بخصوص از نوع ورزشی اش را نمیدانند،این آقایان میخواهندبا یک مثال روشن وجامع،آپارتایدورزشی را تفهیم کنند! بهترین وواضح ترین مثال برای آپارتاید ورزشی ،همین داستان یک بام ودوهوای بازیکنان سرباز فراری باجعل سند فولادخوزستان وسربازان مشمول به خدمت اعزام شده تراختوراست.ممنونیم از اینهمه علم پروری ! امیدواریم که هواداران تراختوروورزش دوستان باوجدان،اشکالی دریادگیری درس«آپارتایدورزشی» نداشته باشند.
4 ساعت پیش
خلاصه ی خلاصه! میگوید:
آقایان حاضرندکه تیمیکه درخارج منتسب به ایرانست درمقابل الاهلی امارات وعربستان شکست بخورد،اما راضی نستندکه خط دفاع این تیم راباتجویز بازی بازیکنان سرباز،تقویت کنند! میدانید چرا؟ چون نمیخواهندکه تراختورقهرمان لیگ داخلی شود! بنابراین خطاب به تونی که تنها آدم مورداعتماددرتیم تراختوراست، میگوئیم: ! Dear Tooni ما قهرمانی تراختور رامیخواهیم ! قهرمانی دزآسیا،انشاء الله سال آینده ! یاشاسین آذربایجان!
4 ساعت پیش
10004444 میگوید:
از این فدراسیون و نظام وظیفه توقعی نداشته باشید ، اونها ثابت کرده اند که آلت دست دلالان و مافیای پشت پرده هستند !!! مرگ بر هر چی فاشیست "تجزیه گر" پان فارسه... اینها همون خاینین واقعی به ایران و عالم تشیع هستند که سعی می کنند جوانان آزربایجان رو از این نظام و عدالت اون دلسرد کنند و بعدش انگ تجزیه طلبی به ملت بابک و ستارخان و باکری بچسبونند تا حقوقش رو طلب نکنه ، حتی حقوق حداقلی مثل برابری و عدالت در ورزش!!!
4 ساعت پیش
عیوضی میگوید:
اگر این تیم مال اردبیل بود تا حالا 10 بار انصراف داده بودند ولی از تبریز بخاری نمیاد
4 ساعت پیش
! Dear Tooni میگوید:
! Dear Tooni : آزربایجــان بیر کــلام ! قهرمانـلیق والسـلام !
4 ساعت پیش
خلاصهء خلاصه ! میگوید:
آقای تونی! برای هواداران تراختور،امسال قهرمانی درایران حیثیتی است که نظام وظیفه اش اجازه استفاده از سربازان فراری رادریک تیم غیرنظامی میدهدتادرمقابل تراختوربه قهرمانی برسد،امااجازه استفاده ازبازیکنان مشمول وظیفه به خدمت رفته را به تیم نظامی تراختورنمیدهد! چرا؟ چون نمیخواهد تیمیکه منتسب به دیارباکریهاست،قهرمان لیگ ایران شود! آخر باکری تورک بود!برای همین میگوئیم: ! Dear Tooni : آزربایجــان بیر کــلام ! قهرمانـلیق والسـلام !
4 ساعت پیش
Vahid میگوید:
یاشا... به این میگن یه جواب حرفه ای. علاوه بر اینکه حواشی رو از خودش دور کرد اوضاع رو به نفع خودش برگردوند. رو حمله نوری ضد حمله زد.
4 ساعت پیش
خلاصهء خلاصه میگوید:
! Dear Tooni : آزربایجــان بیر کــلام ! قهرمانـلیق والسـلام ! ! Dear Tooni : آزربایجــان بیر کــلام ! قهرمانـلیق والسـلام !
4 ساعت پیش